Afrodyzjak room odorizer red booster marki jolt poppers 10 ml

1 Opinia(e) 
50,00 zł
Brutto
24h
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Afrodyzjak room odorizer marki jolt poppers red booster

Afrodyzjak jolt odorizer room jest substancją lotną, którą przyjmujemy za pomocą dróg oddechowych (poprzez wdychanie). Poppers ma na celu rozluźnić mięśnie gładkie miedzy innymi mięśnie pochwy i odbytu. W przypadku odbytu znacząco ułatwia stosunek analny. Dodatkowo substancje wpływają na pobudzenie seksualne, odczuwać można zwiększoną ochotę na seks, stan euforii a także niepohamowany śmiech. Produkt jest wysoce łatwopalny, należy unikać spożywania tytoniu przy otwartej buteleczce. Jolt odorizer poppers room red booster stosowany zgodnie z ulotką jest produktem bezpiecznym. Afrodyzjak jest produktem legalnym dopuszczonym do sprzedaży. 

 

Sposób użycia: 

 

Butelkę jolt odorizer room delikatnie odkręcić i odstawić w bezpiecznym miejscu, zdała od ognia bądź źródła zapłonu. Nie należy przykładać buteleczki pod nos, gdyż grozi to poparzeniem skóry. Otwarta buteleczka samoczynnie uwalnia woń. Afrodyzjaku nie wolno spożywać, palić i nadużywać. 

 

Uwaga! 

Ze względu na silne działanie afrodyzjaku jolt poppers nie wskazane jest stosowanie wraz z innymi preparatami na erekcje typu: sildenafil, tadalafil, vardenafil.

 

 

Środki ostrożności:

Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych. Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci, kobiet w ciąży a także kobiet karmiących. 

 

Uwaga! 

W przypadku złego samopoczucia, należy zakręcić buteleczkę a pomieszczenie dokładnie wywietrzyć. 

 

 

Przeciwskazania:

Afrodyzjaku nie mogą przyjmować osoby: 

 

•Z problemami serca 

•Po przebytym zawale 

•Osoby mające problem z wątrobą

•Osoby z złośliwym nadciśnieniem tętniczym 

•Osoby o niskim ciśnieniu 

Opis

Wysyłka
24h

Komentarze

Oceń 
Michał

Dobry! Daje czadu

Napisz swoją opinię

Afrodyzjak room odorizer red booster marki jolt poppers 10 ml

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć