Tabletki Viamea Wzmacniające Libido 4 Tab

1 Opinia(e) 
20660101

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub zadzwoń a my określimy optymalne warunki.

24h
 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Viamea 4 tabletki 

Spadek libido doświadczają zarówno mężczyźni jak i kobiety. Tabletki Viamea  są w pełni naturalne, nie zawierają hormonów. Substancje aktywne w naszym organizmie zwiększają ukrwienie pochwy oraz pozytywnie wpływają na jej wilgotność. Im bardziej wilgotne miejsca intymne tym intensywniejsze doznania podczas stosunku seksualnego. Składniki uznane są ze swoich właściwości relaksujących i rozluźniających. Produkt viamea, stał się liderem wśród naturalnych preparatów na zwiększenie libido. Jej niewątpliwą zaletą jest skuteczność,  a do jej zakupu nie potrzeba recepty lekarskiej.


Unikalny i skuteczny skład tabletek Viame:

•Muira puama
Jej obecność w naszym organizmie pobudza i wzmacnia. Zalecana jest dla osób które cierpią na osłabienie aktywności seksualnej. Pozytywnie Wypływa na centralny system nerwowy i kobiece libido.

•Imbir
Imbir jesteś Popularny ze swoich właściwości zdrowotnych. Poprawia krążenie, dzięki temu zwieksza intensywność doznań seksualnych i nasila erekcję.

•Wapń 
Dostarcza odżywczych składników dla organizmu. Niedobór wapnia powoduje mrowienie i bóle mięśni oraz stany depresyjne i lękowe co oznacza brak chęci na seks. 

•Witamina b3 pp
Zażywanie witaminy B3 rozluźnia i relaksuje nasz organizm. Łagodzi uczucie niepokoju i stresu.

•Cola nut
Chwilowo pomaga przypadku zmęczenia, depresji, melancholii, atonii oraz migrenowych bólach głowy.

•Pieprzowiec roczny
Znany jako jeden z najsilniejszych afrodyzjaków. Podnosi libido, zwiększa pożądanie seksualne oraz zapobiega przerostowi prostaty. 

•Lucerna siewna  
Jej właściwości wykorzystywane są w leczeniu zaburzeń hormonalnych. Poprawia ona równowagę hormonalna, dlatego jest zalecana przy terapii impotencji lub w okresie menopauzy. 

•Żeń-szeń
Naturalny afrodyzjak, wykorzystywany w leczeniu zaburzeń seksualnych. Jego zbawienne właściwości leczą impotencję, zmęczenie, zapalenie stawów, objawy demencji starczej, obniżenie cholesterolu, zmniejsza stres.

•Żeń-szeń Azjatycki 
Poprawia libido oraz pozytywnie wpływa na płodność. Zmniejsza poziom krwi, nawet o 20% w stosunku do placebo. 

•Żeń-szeń syberyjski 
Wykorzystywany jest przy zaburzeniach krążenia oraz osłabionemu popędowi płciowemu. Przygotowuje organizm do pracy zarówno fizycznej jak i umysłowej. 

•Cynk 
Wspomaga funkcje trawienne w organizmie. Niedobór cynku skutkuje nerwicą lękową, depresja a także zaburzeniom funkcjonowania błon śluzowych. 

•Kofeina 
Stymuluje aktywność dopaminy w organizmie, a dopamina stymuluje ośrodki przyjemności w mózgu. 

•Cytrian boru
Pomaga zapobiegać lub łagodzić skutki osteoporozy u kobiet po menopauzie. Zażywanie cytrianu Zwiększa zdolności poznawcze, zapobiega utracie pamięci oraz jest wartościowe przy leczeniu choroby Alzheimera. 

Zażyć doustnie 1 tabletkę na 30 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.   

Pomimo iż tabletki są w 100% bezpieczne dla naszego organizmu i nie wywołują skutków ubocznych, to należy pamiętać że każdy organizm jest inny. I zaledwie 1% może odczuwać niepożądane skutki. Zalecamy wtedy odstawić pastylki bądź skontaktować się z naszym działem handlowym w wyborze pastylki.

Tabletki Viamea nie powinny stosować osoby:
1) Z niedokrwieniem serca
2) Osoby cierpiące na arytmię komorową
3) Po przebytym zawale
4) Osoby chore na cukrzycę
5) Po przebytym udarze mózgu ze stwierdzoną miażdżycą
6) Osoby z złośliwym nadciśnieniem tętniczym
7) Osoby o niskim ciśnieniu poniżej 90/50 mmHg

Skutki uboczne:
1) Zawroty głowy
2) Bóle głowy
3) Nudności
4) Przyspieszony rytm serca
5) Pieczenie na twarzy
6) Płytki oddech
20660101

Opis

Wysyłka
24h

Komentarze

Oceń 
Monika

skuteczne naturalne tabletki

Napisz swoją opinię

Tabletki Viamea Wzmacniające Libido 4 Tab

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub zadzwoń a my określimy optymalne warunki.

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć