Żel Tighten Obkurczający Pochwę 15 ml

0 Opinia(e) 
5600298351164

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub sms a my określimy optymalne warunki.

39,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Żel Tighten obkurczający pochwę 15 ml 

Żel Tighten przeznaczony jest do obkurczenia i napięcia pochwy. Ciasna pochwa zwiększa stymulację oraz odczucia podczas seksu. Gwarantuje również lepszą stymulację punktu G. Idealnie sprawdzi się dla kobiet po porodzie naturalnym, bądź które odczuwają słabsze doznania. Żel Tighten posiada wyjątkową bazę z odżywczymi składnikami, które pomagają zwalczyć problem suchości pochwy. Dysfunkcja związana z suchością pochwy dotyka co drugą polkę, co wiąże się z bolesnym seksem i brakiem ochoty na niego. Krem Tighten ma również zastosowanie regeneracyjne dla pochwy.


Reasumując:
•krem obkurcza ścianki pochwy 
•stymulacja podczas seksu jest bardziej intensywniejsza
•krem poprawia elastyczność waginy
•niweluje suchość pochwy
•pełna satysfakcja ze współżycia seksualnego

Sposób użycia:
Nanieść niewielką ilość żelu w ścianki pochwy, delikatnie wmasować.

Bezpieczeństwo:
Wprawdzie produkt został przebadany dermatologicznie, otrzymał akceptację i jako produkt bezpieczny dla zdrowia dopuszczony został do sprzedaży. Należy jednak pamiętać aby przed zastosowaniem przeprowadzić test na wypadek wystąpienia reakcji alergicznej. W tym celu niewielką ilość preparatu aplikujemy na małą powierzchnię wewnętrznej strony przedramienia, lub dołu pachowego. W przypadku wystąpienia najmniejszej, niepokojącej reakcji, preparatu nie stosować. W przypadku wystąpienia takiej reakcji już w trakcie, również zaprzestać stosowania, a jeśli odczyn alergiczny utrzymuje się mimo to, należy skonsultować się z lekarzem. Wymienione wyżej sytuację w zasadzie się nie zdarzają. Należy jednak o ewentualnych, nawet najmniej prawdopodobnych zagrożeniach pamiętać, w końcu zdrowie państwa i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.
5600298351164
1 Przedmiot

Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

Żel Tighten Obkurczający Pochwę 15 ml

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub sms a my określimy optymalne warunki.

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć