Żel Opóźniający Wytrysk Coolman Delay Gel 30 ml

0 Opinia(e) 
8718546543524

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail bądź zadzwoń a my określimy optymalne warunki.

24h
 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Coolmann Delay Gel 30ml

Coolmann Delay Gel  to żel na penisa z dodatkiem substancji czasowo znieczulającej, do stosowania doraźnego w celu zapobiegania przedwczesnemu wytryskowi. Dolegliwość z którą boryka się ponad 40% seksualnie aktywnych mężczyzn, polegającą na zbyt krótkim czasie penetracji, braku kontroli nad czasem opóźnienia wytrysku, od dziś może przejść w Twoim przypadku do historii. Coolmann Delay Gel sprawdza się w przypadku gdy powodem przedwczesnego wytrysku jest zbyt duża wrażliwość żołędzia. Żel działa miejscowo, tylko w powierzchni stosowanej. Żel jest skuteczny i bezpieczny, przedłuża znacznie czas trwania stosunku, nie powodując żadnych komplikacji, ani skutków ubocznych. Skuteczność działania jest różna, w zależności od indywidualnych cech i predyspozycji.

Pamiętać należy jedynie o paru istotnych szczegółach:

- o teście na wypadek wystąpienia reakcji alergicznej,
- nie przesadzać z ilością aplikowanego żelu,
- stosować tylko na penisa (żołądź i okolice),
- nie przenieść żelu na intymne części ciała partnerki,
- w przypadku kontaktu preparatu z śluzówką oka przemyć dużą ilością wody
- przechowywać poza zasięgiem dzieci. w chłodnym i suchym miejscu, chronić przed światłem słonecznym.

Dzięki stosowaniu preparatu Na Opóźnienie Wytrysku Coolman Delay Gel zyskasz:

- dłuższy czas trwania stosunku, nawet o 30 minut
- możliwość zaspokojenie partnerki
- wyższą samoocenę
- lepsze samopoczucie

Składniki:

Aqua, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Laureth-9, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Alkohol, Aminomethyl Propanol, Avena

Sativa Kernel Extract, Carbomer, Glycerin, Humulus Lupulus Extract, Limonita, Mentha Olej, glikol propylenowy, metyloizotiazolinon, penylopropanol.

Pojemność 30 ml

Producent Cobeco

Bezpieczeństwo:
Produkt został przebadany dermatologicznie, otrzymał akceptacje i jako produkt bezpieczny dla zdrowia dopuszczony do sprzedaży. Należy jednak pamiętać aby przed zastosowaniem  przeprowadzić test na wypadek wystąpienia reakcji alergicznej. W tym celu niewielką ilość preparatu aplikujemy na małą powierzchnie wewnętrznej strony przedramienia, lub dołu pachowego. W przypadku wystąpienia najmniejszej, niepokojącej reakcji, preparatu nie stosować. W przypadku wystąpienia takiej reakcji już w trakcie, również zaprzestać stosowania, a jeśli odczyn alergiczny utrzymuje się mimo to, skonsultować należy się z lekarzem. Wymienione wyżej sytuacje w zasadzie się nie zdarzają. Należy jednak o ewentualnych, nawet najmniej prawdopodobnych zagrożeniach pamiętać, w końcu zdrowie państwa i bezpieczeństwo najważniejsze.

8718546543524

Opis

Wysyłka
24h

Komentarze

Napisz swoją opinię

Żel Opóźniający Wytrysk Coolman Delay Gel 30 ml

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail bądź zadzwoń a my określimy optymalne warunki.

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć