Spray Opóźniający Wytrysk Stud Delay 15 ml

0 Opinia(e) 
8717344171397

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail bądź zadzwoń a my określimy optymalne warunki.

24h
 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Spray Opóźniający Wytrysk Stud Delay 15 ml

Stud Delay Spray to znieczulający specyfik dla mężczyzn, obniżający wrażliwość penisa na bodźce w trakcie penetracji, dzięki temu znacząco opóźnia wytrysk, przedłużając tym samym stosunek. Produkt nie leczy problemu przedwczesnego wytrysku, lecz mu zapobiega, lekkie znieczulenie plus uczucie przyjemnego chłodu, znakomicie poskramiają penisa w pędzie do wytrysku. Jak widać z dolegliwością z którą boryka się ponad 40% seksualnie aktywnych mężczyzn, polegającą na zbyt krótkim czasie penetracji, braku kontroli nad czasem opóźnienia wytrysku, dzięki takim preparatom jak Stud Delay Spray można sobie skutecznie poradzić. Obustronnie satysfakcjonujące pożycie jest teraz w zasięgu twojej ręki, za rozsądne pieniądze. Żel działa miejscowo, tylko w powierzchni stosowanej. Żel jest skuteczny i bezpieczny, przedłuża znacznie czas trwania stosunku, nie powodując żadnych komplikacji, ani skutków ubocznych. Skuteczność działania jest różna, w zależności od indywidualnych cech i predyspozycji.

Sposób użycia:
 Stud Delay Spray stosujemy doraźnie 5-15 minut przed stosunkiem, spryskując penisa 3-8 aplikacjami, następnie czekamy do całkowitego wchłonięcia. Dla maksymalnego wykorzystania mocy preparatu można po aplikacji założyć prezerwatywę, efekt będzie silniejszy a dawki mogą być mniejsze. 

Pamiętać należy jedynie o paru istotnych szczegółach:
- o teście na wypadek wystąpienia reakcji alergicznej,
- nie przesadzać z ilością aplikowanego żelu,
- stosować tylko na penisa (żołądź i okolice),
- nie przenieść żelu na intymne części ciała partnerki,
- przechowywać poza zasięgiem dzieci.
- w przypadku kontaktu preparatu z śluzówką oka przemyć dużą ilością wody
- przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- chronić przed światłem słonecznym.
- max stosować 2 razy w ciągu 24 godzin

Dzięki stosowaniu preparatu Żelu Opóźniającego Stud Delay Spray zyskasz:
- dłuższy czas trwania stosunku,
- możliwość zaspokojenie partnerki
- wyższą samoocenę
- lepsze samopoczucie

Bezpieczeństwo:
Produkt został przebadany dermatologicznie, otrzymał akceptacje i jako produkt bezpieczny dla zdrowia dopuszczony o sprzedaży. Należy jednak pamiętać aby przed zastosowaniem  przeprowadzić test na wypadek wystąpienia reakcji alergicznej. W tym celu niewielką ilość preparaty aplikujemy na małą powierzchnie wewnętrznej strony przedramienia, lub dołu pachowego. W przypadku wystąpienia najmniejszej, niepokojącej reakcji, preparatu nie stosować. W przypadku wystąpienia takiej reakcji już w trakcie, również zaprzestać stosowania.

8717344171397

Opis

Wysyłka
24h

Komentarze

Napisz swoją opinię

Spray Opóźniający Wytrysk Stud Delay 15 ml

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail bądź zadzwoń a my określimy optymalne warunki.

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć