Krem Na Opóźnienie Wytrysku Delay Creme 50ml

0 Opinia(e) 
4042342002096

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail bądź zadzwoń a my określimy optymalne warunki.

24h
 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Delay Creme Na Opóźnienie Wytrysku 50 ml

Krem o podwójnym działaniu, delikatnie znieczula penisa, zmniejszając jego wrażliwość, oraz zwiększając napływ krwi do miejsc intymnych, dzięki zawartym w preparacie składnikom, przez co wzwód jest jeszcze mocniejszy. Tym niepowtarzalnych właściwościom nie dość, że poradzisz sobie z problemem przedwczesnego wytrysku, to jeszcze zaskoczysz swoją partnerkę nowymi siłami! Delay Creme Na Opóźnienie Wytrysku to preparat dla panów którzy chcą przedłużyć stosunek bez ograniczenia własnych odczuć. Delay Creme Na Opóźnienie Wytrysku to żel na penisa z dodatkiem substancji czasowo znieczulającej, do stosowania doraźnego w celu zapobiegania przedwczesnemu wytryskowi. Krem Delay idealnie sprawdza się w przypadku gdy powodem przedwczesnego wytrysku jest zbyt duża wrażliwość żołędzia. Żel działa miejscowo, tylko w powierzchni stosowanej. Prawidłowo użyty żel jest skuteczny i bezpieczny, przedłuża znacznie czas trwania stosunku, nie powodując żadnych komplikacji, ani skutków ubocznych. 

Pamiętać należy jedynie o paru istotnych szczegółach:

- o teście na wypadek wystąpienia reakcji alergicznej,
- nie przesadzać z ilością aplikowanego żelu,
- stosować tylko na penisa (żołądź i okolice),
- nie przenieść żelu na intymne części ciała partnerki,
- przechowywać poza zasięgiem dzieci.
- w przypadku kontaktu preparatu z śluzówką oka przemyć dużą ilością wody

Dzięki stosowaniu preparatu Delay Creme Na Opóźnienie Wytrysku zyskasz:

- dłuższy czas trwania stosunku, bez znacznego ograniczenia czucia
- silniejszy wzwód
- możliwość zaspokojenie partnerki
- wyższą samoocenę
- lepsze samopoczucie

Pojemność: 50 ml
Marka: Hot

Bezpieczeństwo:
Produkt został przebadany dermatologicznie, otrzymał akceptacje i jako produkt bezpieczny dla zdrowia dopuszczony o sprzedaży. Należy jednak pamiętać aby przed zastosowaniem  przeprowadzić test na wypadek wystąpienia reakcji alergicznej. W tym celu niewielką ilość preparaty aplikujemy na małą powierzchnie wewnętrznej strony przedramienia, lub dołu pachowego. W przypadku wystąpienia najmniejszej, niepokojącej reakcji, preparatu nie stosować. W przypadku wystąpienia takiej reakcji już w trakcie, również zaprzestać stosowania, a jeśli odczyn alergiczny utrzymuje się mimo to, skonsultować należy się z lekarzem. Wymienione wyżej sytuacje w zasadzie się nie zdarzają. należy jednak o ewentualnych, nawet najmniej prawdopodobnych zagrożeniach pamiętać, w końcu zdrowie państwa i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

4042342002096

Opis

Wysyłka
24h

Komentarze

Napisz swoją opinię

Krem Na Opóźnienie Wytrysku Delay Creme 50ml

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail bądź zadzwoń a my określimy optymalne warunki.

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć