Żel Opóźniający Wytrysk Prorino Long Power Delay Cream 50ml

0 Opinia(e) 
4042342004564

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub zadzwoń a my określimy optymalne warunki.

24h
 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Krem Opóźniający Wytrysk Prorino Long Power Delay Cream


Prorino Long Power Delay Cream to niezawodny preparat na przedwczesny wytrysk, znieczula najbardziej wrażliwą część penisa, czyli żołądź, co pozwala na dużo większą kontrolę nad wytryskiem. Dzięki Prorino Long Power Delay Cream możesz przedłużyć swój stosunek płciowy nawet o kilkadziesiąt minut! Wystarczy, posmarować nim penisa, by po niespełna dziesięciu minutach preparat zaczął działać. Prorino Long Power Delay Cream to idealny sposób na zapobieganie przedwczesnemu wytryskowi, prosty, skuteczny, bezpieczny i tani.


Aby uniknąć komplikacji pamiętać należy jedynie o paru istotnych szczegółach:

- o teście na wypadek wystąpienia reakcji alergicznej,
- nie przesadzać z ilością aplikowanego żelu,
- stosować tylko na penisa (żołądź i okolice),
- nie przenieść żelu na intymne części ciała partnerki,
- przechowywać poza zasięgiem dzieci.
- w przypadku kontaktu preparatu z śluzówką oka przemyć dużą ilością wody
- przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- chronić przed światłem słonecznym.

Dzięki stosowaniu preparatu Na Opóźnienie Wytrysku Prorino Long Power Delay Cream zyskasz:

- możliwość zaspokojenie partnerki
- wyższą samoocenę
- lepsze samopoczucie
- brak zdenerwowania i niepewności przed stosunkiem
- pewność swojej męskości, potwierdzoną kontrolą wytrysku
- pełną satysfakcję seksualną.

Skład, data ważności, pojemność podane na opakowaniu.

Bezpieczeństwo:
Produkt został przebadany dermatologicznie, otrzymał akceptacje i jako produkt bezpieczny dla zdrowia dopuszczony o sprzedaży. Należy jednak pamiętać aby przed zastosowaniem  przeprowadzić test na wypadek wystąpienia reakcji alergicznej. W tym celu niewielką ilość preparaty aplikujemy na małą powierzchnie wewnętrznej strony przedramienia, lub dołu pachowego. W przypadku wystąpienia najmniejszej, niepokojącej reakcji, preparatu nie stosować. W przypadku wystąpienia takiej reakcji już w trakcie, również zaprzestać stosowania, a jeśli odczyn alergiczny utrzymuje się mimo to, skonsultować należy się z lekarzem. Wymienione wyżej sytuacje w zasadzie się nie zdarzają. należy jednak o ewentualnych, nawet najmniej prawdopodobnych zagrożeniach pamiętać, w końcu i bezpieczeństwo jest najważniejsze.

4042342004564

Opis

Wysyłka
24h

Komentarze

Napisz swoją opinię

Żel Opóźniający Wytrysk Prorino Long Power Delay Cream 50ml

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub zadzwoń a my określimy optymalne warunki.

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć