Krem Opóźniający Wytrysk Erecta Extend 40 ml

0 Opinia(e) 
3548968311815

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub zadzwoń a my określimy optymalne warunki.

24h
 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Krem Opóźniający Wytrysk Erecta Extend 40 ml

Erecta Extend to krem dla mężczyzn którzy oczekują maksymalnego przedłużenia stosunku. Jak w większości tego typu produktów, mechanizm działania jest taki sam, polega na czasowym ograniczeniu wrażliwości penisa na bodźce jakich doświadcza w trakcie penetracji. Efekt ten uzyskuje się poprzez stosowanie produktów zawierających w swoim składzie substancje znieczulające. Produkty nie leczy problemu przedwczesnego wytrysku, lecz mu zapobiega. Czasowe znieczulenie znakomicie hamuje penisa w pędzie do wytrysku. Przedwczesny wytrysk, problem z którym boryka się ponad 40% seksualnie aktywnych mężczyzn, dzięki takim preparatom jak Krem Opóźniający Wytrysk Erecta Extend  można sobie skutecznie poradzić. Obustronnie satysfakcjonujące pożycie jest teraz w zasięgu twojej ręki, za rozsądne pieniądze. Żel działa miejscowo, tylko w powierzchni stosowanej. Krem Opóźniający Wytrysk Erecta Extend  jest skuteczny i bezpieczny, maksymalnie przedłuża czas trwania stosunku, nie powodując żadnych komplikacji, ani skutków ubocznych. Skuteczność działania jest różna, w zależności od indywidualnych cech i predyspozycji. 

Sposób użycia: 
 Krem Opóźniający Wytrysk Erecta Extend stosujemy doraźnie przed stosunkiem, nanosząc niewielką ilość preparatu na wrażliwe części penisa głównie żołędzia. Dla maksymalnego wykorzystania mocy preparatu można po aplikacji założyć prezerwatywę, efekt będzie silniejszy a dawki mogą być mniejsze. Po wniknięciu kremu należy penisa dokładnie umyć w przypadku współżycia bez prezerwatywy to czynność niezbędna, aby uniknąć przeniesienia resztek substancji na partnerkę.

Pamiętać należy jedynie o paru istotnych szczegółach:

- o teście na wypadek wystąpienia reakcji alergicznej,
- nie przesadzać z ilością aplikowanego żelu,
- stosować tylko na penisa (żołądź i okolice),
- nie przenieść żelu na intymne części ciała partnerki,
- przechowywać poza zasięgiem dzieci.
- w przypadku kontaktu preparatu z śluzówką oka przemyć dużą ilością wody
- przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- chronić przed światłem słonecznym.
- max stosować 2 razy w ciągu 24 godzin

Dzięki stosowaniu Kremu Opóźniającego Erecta Extend zyskasz:

- maksymalne przedłużenie czasu trwania stosunku,
- możliwość zaspokojenie partnerki
- wyższą samoocenę
- lepsze samopoczucie

Bezpieczeństwo:
Produkt został przebadany dermatologicznie, otrzymał akceptacje i jako produkt bezpieczny dla zdrowia dopuszczony o sprzedaży. Należy jednak pamiętać aby przed zastosowaniem  przeprowadzić test na wypadek wystąpienia reakcji alergicznej. W tym celu niewielką ilość preparaty aplikujemy na małą powierzchnie wewnętrznej strony przedramienia, lub dołu pachowego. W przypadku wystąpienia najmniejszej, niepokojącej reakcji, preparatu nie stosować. W przypadku wystąpienia takiej reakcji już w trakcie, również zaprzestać stosowania.

3548968311815

Opis

Wysyłka
24h

Komentarze

Napisz swoją opinię

Krem Opóźniający Wytrysk Erecta Extend 40 ml

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub zadzwoń a my określimy optymalne warunki.

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć