Mocne Serum Przedłużające Stosunek Pjur Med Pro Long 20 ml

0 Opinia(e) 
827160111380

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub zadzwoń a my określimy optymalne warunki.

24h
 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Mocne Serum Przedłużające Stosunek Pjur Med Pro - Long 20 ml

Pjur Med Pro - Long to serum klasy medycznej przeznaczony dla mężczyzn którzy oczekują maksymalnego przedłużenia stosunku. Jak w większości tego typu produktów, mechanizm działania jest taki sam, polega na czasowym ograniczeniu wrażliwości penisa na bodźce jakich doświadcza w trakcie penetracji. Efekt ten uzyskuje się poprzez stosowanie produktów zawierających w swoim składzie substancje znieczulające. Produkty nie leczy problemu przedwczesnego wytrysku, lecz mu zapobiega. Czasowe znieczulenie znakomicie hamuje penisa w pędzie do wytrysku. Przedwczesny wytrysk, problem z którym boryka się ponad 40% seksualnie aktywnych mężczyzn, dzięki takim produktom jak Serum Przedłużające Stosunek Pjur Med Pro - Long można sobie skutecznie poradzić. Obustronnie satysfakcjonujące pożycie jest teraz w zasięgu twojej ręki, za rozsądne pieniądze. Serum działa miejscowo, tylko w powierzchni stosowanej. 
Serum Przedłużające Stosunek Pjur Med Pro - Long jest skuteczny i antyalergiczny, maksymalnie przedłuża czas trwania stosunku, nie powodując żadnych komplikacji, ani skutków ubocznych. Skuteczność działania jest różna, w zależności od indywidualnych cech i predyspozycji. 

Sposób użycia: 
Serum Przedłużające Stosunek Pjur Med Pro - Long stosujemy doraźnie przed stosunkiem, nanosząc niewielką ilość preparatu na wrażliwe części penisa głównie żołędzia. Dla maksymalnego wykorzystania mocy preparatu można po aplikacji założyć prezerwatywę, efekt będzie silniejszy a dawki mogą być mniejsze. Po wniknięciu kremu należy penisa dokładnie umyć w przypadku współżycia bez prezerwatywy to czynność niezbędna, aby uniknąć przeniesienia resztek substancji na partnerkę.

Pamiętać należy jedynie o paru istotnych szczegółach:

- o teście na wypadek wystąpienia reakcji alergicznej,
- nie przesadzać z ilością aplikowanego serum,
- stosować tylko na penisa (żołądź i okolice),
- nie przenieść żelu na intymne części ciała partnerki,
- przechowywać poza zasięgiem dzieci.
- w przypadku kontaktu preparatu z śluzówką oka przemyć dużą ilością wody
- przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- chronić przed światłem słonecznym.
- max stosować 2 razy w ciągu 24 godzin

Dzięki stosowaniu Serum Przedłużające Stosunek Pjur Med Pro - Long  zyskasz:

- maksymalne przedłużenie czasu trwania stosunku, 
-odżywiony i zregenerowany penis

- możliwość zaspokojenie partnerki
- wyższą samoocenę
- lepsze samopoczucie

Bezpieczeństwo:
Produkt został przebadany dermatologicznie, otrzymał akceptacje i jako produkt bezpieczny dla zdrowia dopuszczony o sprzedaży. Należy jednak pamiętać aby przed zastosowaniem  przeprowadzić test na wypadek wystąpienia reakcji alergicznej. W tym celu niewielką ilość preparaty aplikujemy na małą powierzchnie wewnętrznej strony przedramienia, lub dołu pachowego. W przypadku wystąpienia najmniejszej, niepokojącej reakcji, preparatu nie stosować. W przypadku wystąpienia takiej reakcji już w trakcie, również zaprzestać stosowania.

827160111380

Opis

Wysyłka
24h

Komentarze

Napisz swoją opinię

Mocne Serum Przedłużające Stosunek Pjur Med Pro Long 20 ml

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub zadzwoń a my określimy optymalne warunki.

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć