Żel Libigel Wzmacniający Libido Kobiety 100 ml

0 Opinia(e) 
5907776180330

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub sms a my określimy optymalne warunki.

24h
 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Żel libigel dzięki swojej skuteczności zyskał ogromną popularność wśród klientek z całego świata!  Spadek libido może dotknąć nas w każdym wieku. Brak ochoty na seks, złe samopoczucie to pierwsze objawy dysfunkcji seksualnej. Stosowanie żelu LibiGel pomaga kobiecie osiągnąć mocny orgazm. W żelu użyto aż 2 mocnych naturalnych składników poprawiających libido: żeń-szeń i l-arginine. Produkt powstał na bazie wody, dzięki czemu może być stosowany jako lubrykant nawilżający podczas stosunku, nie działa na męskie strefy intymne, aby nie przyspieszyć ejakulacji. Jest w 100% bezpieczny dla naszego ciała oraz niweluje otarcia i podrażnienia. Żel pobudzający LibiGel posiada PH neutralne dla miejsc intymnych kobiety. Produkt nie pozostawia plam, może być używany z akcesoriami erotycznymi i prezerwatywami.


Stosując Żel LibiGel odczujesz:
•Poprawę libido 
•Lepsze krążenie krwi w miejscach intymnych 
•mocny orgazm 
•nawilżone i odżywione strefy intymne 
•przyjemny efekt mrowienia 
•przyjemnie rozgrzewa łechtaczkę 
•już po 1 użyciu efekty podniecające i stymulujące 


Suchość pochwy dotyka co drugą Polkę, co wiąże się z bolesnym seksem i brakiem ochoty na niego. Żel LibiGel ma również zastosowanie regeneracyjne dla pochwy. Receptura produktu poprawia wygląd miejsc intymnych. Nawilża i odzywa pochwę. 


Mocne stężenie składników w żelu LibiGel:

L-arginina
Zwiększa przepływ krwi do narządów płciowych kobiety. Ukrwiona Łechtaczka i pochwa, gwarantuje mocne i silne orgazmy. L-arginina poprawia wzrost produkcji hormonów.


Żeń-szeń
Źródło zdrowotnych substancji, z których organizm czerpie korzyści. Wykorzystywany jest w leczeniu spadku libido oraz innych chorób i zaburzeń . 

Sposób użycia:
Nanieść niewielką ilość żelu LibiGel na wargi sromowe i łechtaczkę, wmasować do momentu wchłonięcia. Żel stosować przed planowanym stosunkiem bądź w trakcie gry wstępnej. Substancje żelu utrzymują się aż do 30 minut.
Bezpieczeństwo:
Wprawdzie produkt został przebadany dermatologicznie, otrzymał akceptację i jako produkt bezpieczny dla zdrowia dopuszczony został do sprzedaży. Należy jednak pamiętać aby przed zastosowaniem przeprowadzić test na wypadek wystąpienia reakcji alergicznej. W tym celu niewielką ilość preparatu aplikujemy na małą powierzchnię wewnętrznej strony przedramienia, lub dołu pachowego.  W przypadku wystąpienia najmniejszej, niepokojącej reakcji, preparatu nie stosować. W przypadku wystąpienia takiej reakcji już w trakcie, również zaprzestać stosowania, a jeśli odczyn alergiczny utrzymuje się mimo to, należy skonsultować się z lekarzem. Wymienione wyżej sytuację w zasadzie się nie zdarzają. Należy jednak o ewentualnych, nawet najmniej prawdopodobnych zagrożeniach pamiętać, w końcu zdrowie państwa i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.
5907776180330

Opis

Wysyłka
24h

Komentarze

Napisz swoją opinię

Żel Libigel Wzmacniający Libido Kobiety 100 ml

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub sms a my określimy optymalne warunki.

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć