Rozgrzewająco Stymulujący Żel S8 30 ml

0 Opinia(e) 
8713221819925

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub sms a my określimy optymalne warunki.

49,00 zł
Brutto
14 dni
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Rozgrzewająco stymulujący żel S8 30 ml

Stymulujący żel marki S8 przeznaczony dla kobiet, które pragną dodatkowej stymulacji. Żel został wyprodukowany, aby zwiększyć przyjemność i doznania w naturalny dla ciała sposób. Żel S8 ma działanie rozgrzewająco stymulujące, efektem jest uczucie pulsowania w miejscu intymnym. Pozytywnie wpływa na krążenie krwi do łechtaczki i warg sromowych. Stosując żel S8 zapewnisz sobie mocny orgazm i ekstremalną stymulację. Produkt nie zawiera ostrych środków konserwujących, parabenów, ftalanów, glutenu, siarczanów oraz pozbawiony jest gliceryny. Niezaprzeczalną zaletą stymulującego żelu S8 jest konkurencyjna cena w naszym sklepie. 

Reasumując :żel s8 stymuluje łechtaczkę i wargi sromowe
•odczujesz niesamowite doznania 
•doświadczysz  silnego orgazmu
•odczujesz przyjemny efekt ciepła i delikatnego mrowienia 
•poprawia przepływ krwi do miejsc intymnych 

Sposób użycia żelu rozgrzewającego S8:
Nanieść niewielką ilość żelu na miejsce intymne, delikatnie wmasować.

Bezpieczeństwo:
Wprawdzie produkt został przebadany dermatologicznie, otrzymał akceptację i jako produkt bezpieczny dla zdrowia dopuszczony został do sprzedaży. Należy jednak pamiętać aby przed zastosowaniem przeprowadzić test na wypadek wystąpienia reakcji alergicznej. W tym celu niewielką ilość preparatu aplikujemy na małą powierzchnię wewnętrznej strony przedramienia, lub dołu pachowego. W przypadku wystąpienia najmniejszej, niepokojącej reakcji, preparatu nie stosować. W przypadku wystąpienia takiej reakcji już w trakcie, również zaprzestać stosowania, a jeśli odczyn alergiczny utrzymuje się mimo to, należy skonsultować się z lekarzem. Wymienione wyżej sytuację w zasadzie się nie zdarzają. Należy jednak o ewentualnych, nawet najmniej prawdopodobnych zagrożeniach pamiętać, w końcu zdrowie państwa i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.
8713221819925
1 Przedmiot

Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

Rozgrzewająco Stymulujący Żel S8 30 ml

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub sms a my określimy optymalne warunki.

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć