afrodyzjak room odorizer raspberry marki jolt poppers 10 ml

0 Opinia(e) 
24h
 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Afrodyzjak room odorizer marki jolt poppers raspberry - aromatyzowany o zapachu malinowym 10 ml

 

 

Afrodyzjak jolt odorizer room jest substancją lotną, którą przyjmujemy za pomocą dróg oddechowych (poprzez wdychanie). Poppers ma na celu rozluźnić mięśnie gładkie miedzy innymi mięśnie pochwy i odbytu. W przypadku odbytu znacząco ułatwia stosunek analny. Dodatkowo substancje wpływają na pobudzenie seksualne, odczuwać można zwiększoną ochotę na seks, stan euforii a także niepohamowany śmiech. Produkt jest wysoce łatwopalny, należy unikać spożywania tytoniu przy otwartej buteleczce. Jolt odorizer poppers room raspberry posiada przyjemny aromat malinowy. Jolt stosowany zgodnie z ulotką jest produktem bezpiecznym. Afrodyzjak jest produktem legalnym dopuszczonym do sprzedaży. 

 

Sposób użycia: 

 

Butelkę jolt odorizer room delikatnie odkręcić i odstawić w bezpiecznym miejscu, zdała od ognia bądź źródła zapłonu. Nie należy przykładać buteleczki pod nos, gdyż grozi to poparzeniem skóry. Otwarta buteleczka samoczynnie uwalnia woń. Afrodyzjaku nie wolno spożywać, palić i nadużywać. 

 

Uwaga! 

Ze względu na silne działanie afrodyzjaku jolt poppers nie wskazane jest stosowanie wraz z innymi preparatami na erekcje typu: sildenafil, tadalafil, vardenafil

 

 

Środki ostrożności:

Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych. Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci, kobiet w ciąży a także kobiet karmiących. 

 

Uwaga! 

W przypadku złego samopoczucia, należy zakręcić buteleczkę a pomieszczenie dokładnie wywietrzyć. 

 

 

Przeciwskazania:

Afrodyzjaku nie mogą przyjmować osoby: 

 

•Z problemami serca 

•Po przebytym zawale 

•Osoby mające problem z wątrobą

•Osoby z złośliwym nadciśnieniem tętniczym 

•Osoby o niskim ciśnieniu 

Opis

Wysyłka
24h

Komentarze

Napisz swoją opinię

afrodyzjak room odorizer raspberry marki jolt poppers 10 ml

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć