Prezerwatywy Opóźniające Wytrysk Gładkie Amor 3 sztuki

0 Opinia(e) 
4019514706113

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub sms a my określimy optymalne warunki.

7,00 zł
Brutto
14 dni
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Prezerwatywy Opóźniające Wytrysk Gładkie Amor

Prezerwatywy lateksowe o naturalnym kolorze, cylindryczne, z dodatkowym zbiorniczkiem. Amory po stronie zewnętrznej posiadają fakturę gładką, dodatkowo nawilżoną, natomiast po stronie wewnętrznej pokryte są 7% benzokainą, substancją czasowo znieczulającą. Prezerwatywy Amor to produkt wyjątkowy wśród prezerwatyw, bowiem oprócz zabezpieczenia przed ciążą, pomagają panom w znacznym przedłużeniu stosunku. Prezerwatywy szczególnie rekomendowane dla panów z problemem przedwczesnego wytrysku. Przedwczesny wytrysk wg terminologii medycznej to ejakulacja w czasie krótszym niż 2 minuty od rozpoczęcia współżycia. Co nie oznacza 3, 4 czy 5 minut to jest już ok. Należy pamiętać że niektóre panie pragną znacznie więcej. Amor to skuteczny, bezpieczny sposób na długi sex, bez terapii, ćwiczeń, tak po prostu, od zaraz.

Opakowanie zawiera 3 prezerwatywy w rozmiarze standardowym 52mm.


    Jak to mężczyzna ma zrobić?
    Prezerwatywę na sztywnego penisa nałożyć przed pierwszym kontaktem między penisem a ciałem partnera. Palcami wyciągnąć ostrożnie prezerwatywę z folii tak, aby uniknąć uszkodzenia prezerwatywy przez paznokcie, biżuterię itp. Zbiorniczek ( wierzchołek prezerwatywy) ścisnąć kciukiem i palcem wskazującym tak, aby nie zgromadziło się w nim powietrze. Ściągnąć całkowicie napletek, nałożyć prezerwatywę i rozwinąć na całej długości penisa. Zanim penis zwiotczeje, wyciągnąć go wraz z nałożoną prezerwatywą. Prezerwatywę przytrzymać przy tym mocno przy nasadzie penisa. Prezerwatywę używać tylko jeden raz. W przypadku ponownego użycia prezerwatywy wbrew tym wytycznym, nie gwarantuje się już wtedy, że użycie takiej prezerwatywy będzie spełniało swoje określone cele ( antykoncepcja i wspieranie ochrony przed zakażeniami przenoszonymi drogą płciową)
    
    Co jeszcze trzeba ( mężczyźnie) wiedzieć:
 Prezerwatywy te są zrobione z lateksu pochodzącego z kauczuku naturalnego. Jeśli mężczyzna wie, że jest uczulony na lateks ( alergia), to musimy go ostrzec także przed używaniem wyrobów z lateksu naturalnego. Jako dodatkowe środki nawilżające używać tylko takich, które nadają się do prezerwatyw. Nie używać żadnych środków nawilżających zawierających tłuszcze takich jak wazelina, olejki dla dzieci, płyny do ciała, olejki do masażu, masło, margaryna, itp, ponieważ uszkadzają one prezerwatywę. Prezerwatywy te zawierają benzokainę, która ma działanie tłumiące i tym samym może przyczynić się do przedłużania aktu płciowego. W przypadku wystąpienia zapaleń lub innych zachorowań pochwy nie wolno ich używać. Tego typu prezerwatywy nie wolno używać dalej, jeżeli któreś z partnerów podczas lub po użyciu takiej prezerwatywy miało dolegliwości oddechowe lub niebieskie wargi. Przy równoczesnym stosowaniu leków, które mogą wejść w kontakt z prezerwatywą, prosimy skonsultować z lekarzem kwestię ich wzajemnej tolerancji z tym typem prezerwatyw. Także w przypadku lekkich podrażnień, np. podrażnień skóry, należy zasięgnąć porady lekarskiej. Zużyte prezerwatywy wyrzucić do śmieci, a nie do toalety.

    
    Oraz inne wskazówki:
    Oryginalne zapakowanie prezerwatyw przechowywać w chłodnym, suchym miejscu oraz chronić przed światłem słonecznym. Prosimy zwrócić uwagę na numer partii przy symbolu LOT) oraz na termin przydatności do użycia ( przy symbolu budzika do gotowania jajek/symbol EXP) na opakowaniu. Po upływie terminu przydatności do użycia prezerwatywy już nie mogą być używane. Prezerwatywy są wyrobami medycznymi antykoncepcyjnymi oraz zwiększają ochronę przed zakażeniami przenoszonymi drogą kontaktów seksualnych. Żaden rodzaj środków antykoncepcyjnych nie gwarantuje 100% bezpieczeństwa.

4019514706113
1 Przedmiot

Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

Prezerwatywy Opóźniające Wytrysk Gładkie Amor 3 sztuki

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub sms a my określimy optymalne warunki.

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć