Prezerwatywy My size 64 dla obwodu 13 -14 cm

0 Opinia(e) 
4025838410643

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub sms a my określimy optymalne warunki.

47,00 zł
Brutto
14 dni

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Prezerwatywy na wymiar rekomendowanej niemieckiej marki My size. Firma produkuje aż 7 rozmiarów prezerwatyw od 47 mm do 69 mm szerokości, co gwarantuje idealne dobranie prezerwatywy.  Dokładnie dopasowana prezerwatywa, zapewnia łatwe zakładanie, gdyż dobrze się rozwija. Gwarantuje najwyższy komfort, prawie wszystkie niekomfortowe sytuację spowodowane uszkodzeniem prezerwatyw wynikały ze złego dobrania rozmiaru. 

Prezerwatywy My size 64 dla obwodu 13 - 14 cm. Lateksowe Prezerwatywy o naturalnym kolorze, cylindryczne z dodatkowym zbiorniczkiem. 

Pamiętajmy, że szerokość prezerwatyw jest bardzo ważna, gdyż to ona jest odpowiedzialna za nasze czucia. Firma My size zapewniła łatwe zakładanie i ściąganie prezerwatywy. 

My size prezerwatywy na wymiar 10 sztuk

Prezerwatywy wykonane są z lateksu wysokiej jakości. Każda prezerwatywa jest testowana metoda elektroniczną i zamknięta higienicznie. Prezerwatywy są przeznaczone tylko do użytku dopochwowego i nie powinny być używane do stosunków analnych. Właściwe użycie prezerwatywy pomaga zredukować ryzyko ciąży, HIV/AIDS oraz chorób przenoszonych drogą płciową jednak żadna metoda antykoncepcyjna nie zapewnia 100% ochrony.

Instrukcja użytkowania wyboru:
Przed użyciem należy sprawdzić datę przydatności wydrukowaną na opakowaniu. NIE UŻYWAĆ po upływie terminu ważności! Przed otwarciem opakowania foliowego przesunąć umieszczoną wewnątrz prezerwatywę w nadciętym na opakowaniu miejscu.

UWAGA!

Nie używać ostrych narzędzi, by nie spowodować jej uszkodzenia np. paznokciem, biżuterią itp. Kciukiem i

palcem wskazującym jednej ręki należy chwycić końcówkę prezerwatywy i nałożyć prezerwatywę na penisa w stanie wzwodu. Przed nałożeniem należy całkowicie ściągnąć skórę napletka i upewnić się, czy do zbiorniczka nie dostało się powietrze. Ostrożnie wycofać penisa z pochwy, przytrzymując mocno prezerwatywę przy jego nasadzie, żeby się nie ześlizgnęła. Zużytą prezerwatywę należy zwinąć w chusteczkę i wyrzucić do kosza na śmieci tak, aby nikt nie miał kontaktu z odpadem. Uwaga! Przed wznowieniem czynności intymnych należy umyć penisa i dłonie.
 
Ważne:
Przechowywać w temperaturze pokojowej. Nie wystawiać na działanie promieni słonecznych lub wysokiej
temperatury ( np. w samochodzie podczas upałów) Nie wkładaj prezerwatyw do lodówki. Za każdym razem używaj nowej prezerwatywy! Nie stosuj tej samej prezerwatywy z kilkoma partnerami. Nie należy używać substancji nawilżających na bazie oleju, takich jak kremy, oliwki dla dzieci, oliwki do masażu, wazeliny czy balsamy do ciała, ponieważ niszczą one prezerwatywę ( staje się porowata i przepuszczalna). Nie używać produktu w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej na lateks. W razie wątpliwości, skontaktuj się z lekarzem.

4025838410643
13 Przedmioty

Opis

body_safe
TAK

Komentarze

Napisz swoją opinię

Prezerwatywy My size 64 dla obwodu 13 -14 cm

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub sms a my określimy optymalne warunki.

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć