Kolorowe Prezerwatywy Billy Boy Bunte Viefalt 3 szt

0 Opinia(e) 
100000013220

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub sms a my określimy optymalne warunki.

9,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 Kolorowe Prezerwatywy Billy Boy Bunte Viefalt 3 szt


Kolorowe
 Prezerwatywy renomowanej niemieckiej marki Bill Boy to najwyższej jakości produkt w kategorii prezerwatyw, są nie tylko skutecznym środkiem antykoncepcyjnym oraz zabezpieczeniem przed chorobami wenerycznymi i wirusowymi. Są również idealnym urozmaiceniem zabaw. W zestawie znajduje się: 1 czerwona prezerwatywa, 1 czarna i 1 zielona


Prezerwatywy Billy Boy Bunte Viefalt 3 sztuki

Prezerwatywy wykonane są z lateksu wysokiej jakości. Każda prezerwatywa jest testowana metoda elektroniczną i zamknięta higienicznie. Prezerwatywy są przeznaczone tylko do użytku dopochwowego i nie powinny być używane do stosunków analnych. Właściwe użycie prezerwatywy pomaga zredukować ryzyko ciąży, HIV/AIDS oraz chorób przenoszonych drogą płciową jednak żadna metoda antykoncepcyjna nie zapewnia 100% ochrony.
 
Instrukcja użytkowania wyboru:

Przed użyciem należy sprawdzić datę przydatności wydrukowaną na opakowaniu. NIE UŻYWAĆ po upływie terminu ważności! Przed otwarciem opakowania foliowego przesunąć umieszczoną wewnątrz prezerwatywę w nadciętym na opakowaniu miejscu.


UWAGA!

Nie używać ostrych narzędzi, by nie spowodować jej uszkodzenia np. paznokciem, biżuterią itp. Kciukiem i palcem wskazującym jednej ręki należy chwycić końcówkę prezerwatywy i nałożyć prezerwatywę na penisa w stanie wzwodu. Przed nałożeniem należy całkowicie ściągnąć skórę napletka i upewnić się, czy do zbiorniczka nie dostało się powietrze. Ostrożnie wycofać penisa z pochwy, przytrzymując mocno prezerwatywę przy jego nasadzie, żeby się nie ześlizgnęła. Zużytą prezerwatywę należy zwinąć w chusteczkę i wyrzucić do kosza na śmieci tak, aby nikt nie miał kontaktu z odpadem. Uwaga! Przed wznowieniem czynności intymnych należy umyć penisa i dłonie.
 
Ważne:
Przechowywać w temperaturze pokojowej. Nie wystawiać na działanie promieni słonecznych lub wysokiej temperatury ( np. w samochodzie podczas upałów) Nie wkładaj prezerwatyw do lodówki. Za każdym razem używaj nowej prezerwatywy! Nie stosuj tej samej prezerwatywy z kilkoma partnerami. Nie należy używać substancji nawilżających na bazie oleju, takich jak kremy, oliwki dla dzieci, oliwki do masażu, wazeliny czy balsamy do ciała, ponieważ niszczą one prezerwatywę ( staje się porowata i przepuszczalna). Nie używać produktu w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej na lateks. W razie wątpliwości, skontaktuj się z lekarzem.

100000013220

Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kolorowe Prezerwatywy Billy Boy Bunte Viefalt 3 szt

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub sms a my określimy optymalne warunki.

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć