• Nowy

Klasyczne Prezerwatywy Control nature 12 sztuk

0 Opinia(e) 
8411134144805

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub sms a my określimy optymalne warunki.

38,00 zł
Brutto
24h
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Klasyczne Prezerwatywy Control nature 12 sztuk

Klasyczne prezerwatywy, które nie tylko zabezpieczają przed niechcianą ciążą, ale również gwarantują intensywną stymulacje. Właśnie to wszystko oferują prezerwatywy Control. Seria Control powoduje, że możecie spróbować wielu możliwości. Prezerwatywy zapewnią wam znacznie intensywniejsze doznania. Naturalny lateks użyty do produkcji prezerwatywy Control zapewnia im trwałość, solidność oraz całkowite bezpieczeństwo w użytkowaniu. Aby zapewnić sobie wysoki komfort współżycia przez cały czas jego trwania wskazane może być stosowanie dodatkowego nawilżenia. W przypadku prezerwatyw Control nie ma w zasadzie ograniczeń, są kompatybilne z większością lubrykantów. Należy jednak pamiętać że lateks u niektórych osób może wywołać reakcje alergiczną, w przypadku wystąpienia takowej należy zaprzestać stosowania. Opakowanie zawiera 12 prezerwatyw. Grubość; 0,065 mm, długość; 190 mm, szerokość; 54 mm. Prezerwatywy wykonane są z naturalnego lateksu. Każda prezerwatywa jest testowana metoda elektroniczną i zamknięta higienicznie. Prezerwatywy są przeznaczone tylko do użytku dopochwowego i nie powinny być używane do stosunków analnych. Właściwe użycie prezerwatywy pomaga zredukować ryzyko ciąży, HIV/AIDS oraz chorób przenoszonych drogą płciową jednak żadna metoda antykoncepcyjna nie zapewnia 100% ochrony.
 
Instrukcja użytkowania wyboru:
Przed użyciem należy sprawdzić datę przydatności wydrukowaną na opakowaniu. NIE UŻYWAĆ po upływie terminu ważności! Przed otwarciem opakowania foliowego przesunąć umieszczoną wewnątrz prezerwatywę w nadciętym na opakowaniu miejscu.

UWAGA!

Nie używać ostrych narzędzi, by nie spowodować jej uszkodzenia np. paznokciem, biżuterią itp. Kciukiem i
palcem wskazującym jednej ręki należy chwycić końcówkę prezerwatywy i nałożyć prezerwatywę na penisa w stanie wzwodu. Przed nałożeniem należy całkowicie ściągnąć skórę napletka i upewnić się, czy do zbiorniczka nie dostało się powietrze. Ostrożnie wycofać penisa z pochwy, przytrzymując mocno prezerwatywę przy jego nasadzie, żeby się nie ześlizgnęła. Zużytą prezerwatywę należy zwinąć w chusteczkę i wyrzucić do kosza na śmieci tak, aby nikt nie miał kontaktu z odpadem. Uwaga! Przed wznowieniem czynności intymnych należy umyć penisa i dłonie.
 
Ważne:
Przechowywać w temperaturze pokojowej. Nie wystawiać na działanie promieni słonecznych lub wysokiej
temperatury ( np. w samochodzie podczas upałów) Nie wkładaj prezerwatyw do lodówki. Za każdym razem używaj nowej prezerwatywy! Nie stosuj tej samej prezerwatywy z kilkoma partnerami. Nie należy używać substancji nawilżających na bazie oleju, takich jak kremy, oliwki dla dzieci, oliwki do masażu, wazeliny czy balsamy do ciała, ponieważ niszczą one prezerwatywę ( staje się porowata i przepuszczalna). Nie używać produktu w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej na lateks. W razie wątpliwości, skontaktuj się z lekarzem.

8411134144805
2 Przedmioty

Opis

Wysyłka
24h

Komentarze

Napisz swoją opinię

Klasyczne Prezerwatywy Control nature 12 sztuk

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub sms a my określimy optymalne warunki.

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć