Prezerwatywy z wypustkami Control Sensual Intense Dots 12 szt

0 Opinia(e) 
8411134144874

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub sms a my określimy optymalne warunki.

24h
 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Prezerwatywy Stymulujące z wypustkami Control Sensual Intense Dots 12 sztuk

Niezwykła prezerwatywa, dla pań które nie tylko pragną zabezpieczenia przed niechcianą ciążą, ale również intensywnej stymulacji. Właśnie to wszystko oferują prezerwatywy Control. Seria Control stymulująca z wypustkami powoduje, że możesz spróbować wielu możliwości. Wypustki zapewnią Twojej partnerce mega intensywnych doznań. Naturalny lateks użyty do produkcji prezerwatywy Control zapewnia im trwałość, solidność oraz całkowite bezpieczeństwo w użytkowaniu. Aby zapewnić sobie wysoki komfort współżycia przez cały czas jego trwania wskazane może być stosowanie dodatkowego nawilżenia. W przypadku prezerwatyw Control nie ma w zasadzie ograniczeń, są kompatybilne z większością lubrykantów. Należy jednak pamiętać że lateks u niektórych osób może wywołać reakcje alergiczną, w przypadku wystąpienia takowej należy zaprzestać stosowania. Opakowanie zawiera 12 sztuk. Grubość: 0,10 mm, długość: 193 mm, szerokość: 52 mm.Prezerwatywy wykonane są z lateksu wysokiej jakości. Każda prezerwatywa jest testowana metoda elektroniczną i zamknięta higienicznie. Prezerwatywy są przeznaczone tylko do użytku dopochwowego i nie powinny być używane do stosunków analnych. Właściwe użycie prezerwatywy pomaga zredukować ryzyko ciąży, HIV/AIDS oraz chorób przenoszonych drogą płciową jednak żadna metoda antykoncepcyjna nie zapewnia 100% ochrony.
 
Instrukcja użytkowania wyboru:
Przed użyciem należy sprawdzić datę przydatności wydrukowaną na opakowaniu. NIE UŻYWAĆ po upływie terminu ważności! Przed otwarciem opakowania foliowego przesunąć umieszczoną wewnątrz prezerwatywę w nadciętym na opakowaniu miejscu.

UWAGA!

Nie używać ostrych narzędzi, by nie spowodować jej uszkodzenia np. paznokciem, biżuterią itp. Kciukiem i
palcem wskazującym jednej ręki należy chwycić końcówkę prezerwatywy i nałożyć prezerwatywę na penisa w stanie wzwodu. Przed nałożeniem należy całkowicie ściągnąć skórę napletka i upewnić się, czy do zbiorniczka nie dostało się powietrze. Ostrożnie wycofać penisa z pochwy, przytrzymując mocno prezerwatywę przy jego nasadzie, żeby się nie ześlizgnęła. Zużytą prezerwatywę należy zwinąć w chusteczkę i wyrzucić do kosza na śmieci tak, aby nikt nie miał kontaktu z odpadem. Uwaga! Przed wznowieniem czynności intymnych należy umyć penisa i dłonie.
 
Ważne:
Przechowywać w temperaturze pokojowej. Nie wystawiać na działanie promieni słonecznych lub wysokiej
temperatury ( np. w samochodzie podczas upałów) Nie wkładaj prezerwatyw do lodówki. Za każdym razem używaj nowej prezerwatywy! Nie stosuj tej samej prezerwatywy z kilkoma partnerami. Nie należy używać substancji nawilżających na bazie oleju, takich jak kremy, oliwki dla dzieci, oliwki do masażu, wazeliny czy balsamy do ciała, ponieważ niszczą one prezerwatywę ( staje się porowata i przepuszczalna). Nie używać produktu w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej na lateks. W razie wątpliwości, skontaktuj się z lekarzem.

8411134144874

Opis

Wysyłka
24h

Komentarze

Napisz swoją opinię

Prezerwatywy z wypustkami Control Sensual Intense Dots 12 szt

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub sms a my określimy optymalne warunki.

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć