• Nowy

Prezerwatywy Opóźniające Wytrysk Control Delay 12 sztuk

0 Opinia(e) 
8411134144843

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub sms a my określimy optymalne warunki.

46,00 zł
Brutto
24h

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Prezerwatywy Opóźniające Wytrysk Control Delay 12 szt.

Prezerwatywy lateksowe o naturalnym kolorze, cylindryczne, z dodatkowym zbiorniczkiem, oraz powłoką benzokainową (4,5%). Substancja ta ma właściwości znieczulające, czasowo zmniejsza poziom wrażliwości na bodźce. Bardzo dobrze sprawdza się przypadku gdy przyczyną przedwczesnego wytrysku jest zbyt wrażliwy żołądź. Ograniczenie odczuwalności na bodźce może znacząco wpłynąć na czas trwania stosunku. Prezerwatywy Control Delay to produkt wysokiej jakości nie tylko zabezpiecza przed ciążą, oraz chorobami przenoszonymi drogą  płciową, pomaga w znacznym przedłużeniu stosunku. Prezerwatywy szczególnie rekomendowane dla panów z problemem przedwczesnego wytrysku. Przedwczesny wytrysk wg terminologii medycznej to ejakulacja w czasie krótszym niż 2 minuty od rozpoczęcia współżycia. Należy pamiętać że niektóre panie pragną znacznie więcej. Control delay to skuteczny, bezpieczny i tani sposób na długi sex, bez terapii, ćwiczeń.

Opakowanie zawiera 12 sztuk prezerwatyw z wewnętrzną powłoką benzokainową (4,5%), a na zewnątrz nawilżone lubrykantem na bazie silikonu.

Wymiary: szerokość 54 mm, długość 190 mm, grubość 0,070 mm

Prezerwatywy wykonane są z lateksu wysokiej jakości, testowana metoda elektroniczną i umieszczone w hermetycznym opakowaniu. Właściwe użycie prezerwatywy pomaga zredukować ryzyko ciąży, HIV/AIDS oraz chorób przenoszonych drogą płciową jednak żadna metoda antykoncepcyjna nie zapewnia 100% ochrony. Przed użyciem należy sprawdzić datę przydatności wydrukowaną na opakowaniu. 

NIE UŻYWAĆ po upływie terminu ważności! Przed otwarciem opakowania foliowego przesunąć umieszczoną wewnątrz prezerwatywę w nadciętym na opakowaniu miejscu. Nie używać ostrych narzędzi, by nie spowodować jej uszkodzenia np. paznokciem, biżuterią itp. Kciukiem i palcem wskazującym jednej ręki należy chwycić końcówkę prezerwatywy i nałożyć prezerwatywę na penisa w stanie wzwodu. Przed nałożeniem należy całkowicie ściągnąć skórę napletka i upewnić się, czy do zbiorniczka nie dostało się powietrze. Ostrożnie wycofać penisa z pochwy, przytrzymując mocno prezerwatywę przy jego nasadzie, żeby się nie ześlizgnęła. Zużytą prezerwatywę należy zawinąć w chusteczkę i wyrzucić do kosza na śmieci tak, aby nikt nie miał kontaktu z odpadem. Uwaga! Przed wznowieniem czynności intymnych należy umyć penisa i dłonie.

 
Ważne:

Przechowywać w temperaturze pokojowej. Nie wystawiać na działanie promieni słonecznych lub wysokiej
temperatury ( np. w samochodzie podczas upałów) Nie przechowywać  w skrajnie zimnych miejscach np: lodówka. Nie używaj tej samej prezerwatywy ponownie, jak również tej samej prezerwatywy z kilkoma partnerami. Nie należy używać substancji nawilżających na bazie oleju, takich jak kremy, oliwki dla dzieci, oliwki do masażu, wazeliny czy balsamy do ciała, ponieważ niszczą one prezerwatywę ( staje się porowata i przepuszczalna). Nie używać produktu w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej na lateks. W razie wątpliwości, skontaktuj się z lekarzem.

8411134144843
5 Przedmioty

Opis

Wysyłka
24h

Komentarze

Napisz swoją opinię

Prezerwatywy Opóźniające Wytrysk Control Delay 12 sztuk

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub sms a my określimy optymalne warunki.

Napisz swoją opinię

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć