Zestaw Testowy Tabletek na erekcje Boss Energy Extra Ginseng 6 sztuk

0 Opinia(e) 

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub sms a my określimy optymalne warunki.

24h
 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Zestaw testowy 6 różnych tabletek na uzyskanie silnej erekcji, spróbuj wszystkich a wybierz ten który najbardziej Ci odpowiada.

Najsilniejsze tabletki na erekcje boss czerwony Boss Energy Power Ginseng 2 szt.
Najskuteczniejsza seria tabletek boss na uzyskanie silnej i długotrwałej erekcji. Boss czerwony Energy Power Ginseng to najsilniejsze tabletki w leczeniu impotencji z całej serii Boss Ginseng. Produkt Boss ma na celu poprawę sprawności seksualnej mężczyzn. Tabletki mogą przyjmować mężczyźni w każdym wieku. Jego niezaprzeczalną zaletą jest szybkie i długotrwałe działanie. Substancje aktywne w naszym organizmie stopniowo uwalniają się, efektem tego jest odczuwalność aż do czterech dni po zażyciu. Co oznacza, że Twój penis zawsze będzie w gotowy w momencie bodźca seksualnego.

Mocne tabletki na erekcje boss żółty Energy Extra Ginseng 2 szt

Silne tabletki boss energy extra Ginseng przeznaczone dla mężczyzn w leczeniu zaburzeń impotencji. Boss żółty to niewątpliwy konkurencyjny zamiennik tabletki cialis. Jest to najskuteczniejszy dostępny lek na rynku bez recepty, o tak mocnym i efektownym działaniu . Pastylki mogą zażywać mężczyźni w każdym wieku. Boss żółty gwarantuje uzyskać silny i długotrwały wzwód, co powoduje satysfakcję seksualną. Substancje zawarte w tabletce uwalniają się w naszym organizmie stopniowo, dzięki czemu odczuwalne są aż do 3 dni po zażyciu. To oznacza pojawienie się erekcji w momencie podniecenia się.

Tabletki na silną erekcje Boss Energy Ginseng 2 szt

Tabletki boss niebieski przeznaczony dla mężczyzn do leczenia zaburzeń erekcji. Są to silne i skuteczne tabletki dostępne bez recepty. Pastylki boss gwarantują silną i długotrwałą erekcje, tabletki mogą zażywać mężczyźni w każdym wieku. Skuteczny zamiennik niebieskiej tabletki. Zawarte w produkcie, znane od wielu wieków naturalne ziołowe składniki wspomagają siły witalne oraz zwiększają poziom libido. Boss Niebieski pomaga mężczyzną w sposób zdumiewająco łatwy odzyskać sprawność seksualną, oraz pewność siebie w kontaktach intymnych z kobietami. Aktywne substancje zawarte w tabletkach działają już w ciągu godziny od zażycia jednej pastylki, efekt utrzymuje się aż do 4h.


Stosując tabletki boss zyskasz:
•silny i pełny wzwód
•pewność siebie
•intensywniejsze doznania
•efekt utrzymujący się nawet do 4 dni
•satysfakcję seksualna
•zadowoloną partnerkę

Skład tabletek Boss Energy Power Ginseng:

Unikalna formuła opracowana jest na bazie naturalnych ziołowych składników, co oznacza że są w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia. Przeważającym składnikiem jest ekstrakt z korzenia Żeń- Szeń. Jest to naturalny silny afrodyzjak, który stymuluje przepływ krwi do prącia. Krew napływa do ciał jamistych powodując silny wzwód.

Dawkowanie : Zalecana dawka to jedna tabletka ok. 60 min przed planowanym seksem. Zalecamy dawkę 1/2 tabletki, gdyż są to silne tabletki. Tabletkę należy popić dużą ilością wody. Tabletki boss to produkt ziołowy i nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Środki ostrożności : Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych. Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej, niedostępnym dla małych dzieci, kobiet w ciąży oraz kobiet karmiących. Nie należy przekraczać 1 tabletki na dobę!!!

Pomimo iż tabletki są w 100% bezpieczne dla naszego organizmu i nie wywołują skutków ubocznych, to należy pamiętać że każdy organizm jest inny. I zaledwie 1% może odczuwać niepożądane skutki. Zalecamy wtedy odstawić pastylki, oraz wybrać inną pastylkę dostępna w naszej gamie produktów.

Tabletki Boss Energy Power Ginseng nie powinny stosować osoby :
*Z niedokrwieniem serca
*Osoby cierpiące na arytmię komorową
*Po przebytym zawale
*Po przebytym udarze mózgu ze stwierdzoną miażdżycą
*Osoby z złośliwym nadciśnieniem tętniczym
*Osoby o niskim ciśnieniu poniżej 90/50mmHg

Skutki uboczne:
*Zawroty głowy
*Bóle głowy
*Nudności
*Wysypka
*Pieczenie na twarzy
*Płytki oddech

Opis

Wysyłka
24h

Komentarze

Napisz swoją opinię

Zestaw Testowy Tabletek na erekcje Boss Energy Extra Ginseng 6 sztuk

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub sms a my określimy optymalne warunki.

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć