Żel Na Opóźnienie Wytrysku Bull Power Delay Gel 30 ml

0 Opinia(e) 
8717344174060

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub zadzwoń a my określimy optymalne warunki.

24h
 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Żel Na Opóźnienie Wytrysku Bull Power Delay Gel

Przedwczesny wytrysk jest jedną z dwóch najczęściej występujących dysfunkcji seksualnych, oprócz problemów z erekcją. Dolegliwość z którą boryka się ponad 40% seksualnie aktywnych mężczyzn, polegającą na zbyt krótkim czasie penetracji, braku kontroli nad czasem opóźnienia wytrysku. Na szczęście istnieje łatwy sposób na rozwiązanie tego problemu, to Bull Power Delay żel opóźniający męski orgazm nawet o 30 minut. Dodatkowe pół godziny nieprzerwanej rozkoszy, jaką niesie ze sobą seks bez obaw przed przedwczesnym wytryskiem. Dzięki niemu stosunek będzie trwały i intensywny, a Ty zaspokoisz w pełni swojego partnera. Żel Na Opóźnienie Wytrysku Bull Power Delay to żel na penisa z dodatkiem substancji czasowo znieczulającej, do stosowania doraźnego w celu zapobiegania przedwczesnemu wytryskowi. Bull Power Delay idealnie sprawdza się w przypadku gdy powodem przedwczesnego wytrysku jest zbyt duża wrażliwość żołędzia. Żel działa miejscowo, tylko w powierzchni stosowanej. Prawidłowo użyty żel jest skuteczny i bezpieczny, przedłuża znacznie czas trwania stosunku, nie powodując żadnych komplikacji, ani skutków ubocznych. 

Pamiętać należy jedynie o paru istotnych szczegółach:

-
 o teście na wypadek wystąpienia reakcji alergicznej,

- nie przesadzać z ilością aplikowanego żelu,
- stosować tylko na penisa (żołądź i okolice),
- nie przenieść żelu na intymne części ciała partnerki,
- przechowywać poza zasięgiem dzieci.
- w przypadku kontaktu preparatu z śluzówką oka przemyć dużą ilością wody


Dzięki stosowaniu preparatu Na Opóźnienie Wytrysku Bull Power Delay Gel zyskasz:


-
 dłuższy czas trwania stosunku, nawet o 30 minut

- możliwość zaspokojenie partnerki
- wyższą samoocenę
- lepsze samopoczucie


Pojemność 30 ml
Producent Cobeco

Bezpieczeństwo:
Wprawdzie produkt został przebadany dermatologicznie, otrzymał akceptacje i jako produkt bezpieczny dla zdrowia dopuszczony o sprzedaży. Należy jednak pamiętać aby przed zastosowaniem  przeprowadzić test na wypadek wystąpienia reakcji alergicznej. W tym celu niewielką ilość preparaty aplikujemy na małą powierzchnie wewnętrznej strony przedramienia, lub dołu pachowego. W przypadku wystąpienia najmniejszej, niepokojącej reakcji, preparatu nie stosować. W przypadku wystąpienia takiej reakcji już w trakcie, również zaprzestać stosowania, a jeśli odczyn alergiczny utrzymuje się mimo to, skonsultować należy się z lekarzem. Wymienione wyżej sytuacje w zasadzie się nie zdarzają. należy jednak o ewentualnych, nawet najmniej prawdopodobnych zagrożeniach pamiętać, w końcu zdrowie państwa i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

8717344174060

Opis

Wysyłka
24h

Komentarze

Napisz swoją opinię

Żel Na Opóźnienie Wytrysku Bull Power Delay Gel 30 ml

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub zadzwoń a my określimy optymalne warunki.

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć