Żel Opóźniający Wytrysk Control The Moment Delay Gel 85 ml

0 Opinia(e) 
8718546543937

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail bądź zadzwoń a my określimy optymalne warunki.

24h
 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Żel Opóźniający Wytrysk Control The Moment Delay Gel

Sex kończy się w momencie gdy kończy mężczyzna, problem zaczyna się wtedy gdy kończy tylko mężczyzna, a kobieta jeszcze nie, z powodu zbyt krótkiej stymulacji. Pozostawienie kobiety mocno pobudzonej, samej sobie jest rzeczą niewłaściwą, źle wpływającą na relacje pomiędzy partnerami, zwłaszcza gdy sytuacja zdarza się zbyt często. Kobiety najczęściej nie komentują takich męskich wpadek, pozostając sfrustrowane, niezaspokojone i bardzo pobudzone, bez możliwości rozładowania napięcia seksualnego. Właśnie by uniknąć takich sytuacji proponujemy zastosować nasz preparat, żel na przedłużenie stosunku, renomowanej firmy holenderskiej Cobeco. Control The Moment Delay to specyfik wysokiej klasy, skuteczny i bezpieczny, stworzony głównie z myślą skutecznego opóźnienia wytrysku. Control The Moment Delay sprawdza się idealnie w przypadkach gdy przyczyną przedwczesnego wytrysku jest nadwrażliwość penisa na bodźce, jakich doświadcza w czasie penetracji.  Specjalnie dobrany skład sprawia, że penis zostaje czasowo lekko znieczulony i staje się mniej wrażliwy na bodźce zewnętrzne. Oprócz tego Control The Moment Delay ma właściwości chłodzące, dzięki takiemu działaniu sprawia, że seks może trwać znacznie dłużej. Stosując żel opóźniający Control The Moment Delay, unikniesz stresu i frustracji i już nigdy nie zawiedziesz oczekiwań partnerki. 

Sposób użycia:
Stosowanie żelu jest bardzo proste, polega na nałożeniu i rozprowadzeniu niewielkiej ilości na wrażliwą powierzchnie penisa. Potem wystarczy poczekać do momentu całkowitego wchłonięcia preparatu i do dzieła, można zaczynać......

Aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek pamiętać należy jedynie o paru istotnych szczegółach:

- o teście na wypadek wystąpienia reakcji alergicznej,
- nie przesadzać z ilością aplikowanego żelu,
- stosować tylko na penisa (żołądź i okolice),
- nie przenieść żelu na intymne części ciała partnerki,
- przechowywać poza zasięgiem dzieci.
- w przypadku kontaktu preparatu z śluzówką oka przemyć dużą ilością wody
- przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- chronić przed światłem słonecznym.

Dzięki stosowaniu Żel Opóźniający Wytrysk Control The Moment Delay Gel zyskasz:

- możliwość zaspokojenie partnerki
- wyższą samoocenę
- lepsze samopoczucie
- brak zdenerwowania i niepewności przed stosunkiem
- pewność swojej męskości, potwierdzoną kontrolą wytrysku
- pełną satysfakcję seksualną.

Skład, data ważności, pojemność podane na opakowaniu.

Bezpieczeństwo:
Produkt został przebadany dermatologicznie, otrzymał akceptacje i jako produkt bezpieczny dla zdrowia dopuszczony do sprzedaży. Należy jednak pamiętać aby przed zastosowaniem  przeprowadzić test na wypadek wystąpienia reakcji alergicznej. W tym celu niewielką ilość preparatu aplikujemy na małą powierzchnie wewnętrznej strony przedramienia, lub dołu pachowego. W przypadku wystąpienia najmniejszej, niepokojącej reakcji, preparatu nie stosować. W przypadku wystąpienia takiej reakcji już w trakcie, również zaprzestać stosowania, a jeśli odczyn alergiczny utrzymuje się mimo to, skonsultować należy się z lekarzem. Wymienione wyżej sytuacje w zasadzie się nie zdarzają. Należy jednak o ewentualnych, nawet najmniej prawdopodobnych zagrożeniach pamiętać, w końcu i bezpieczeństwo jest najważniejsze.

8718546543937

Opis

Wysyłka
24h

Komentarze

Napisz swoją opinię

Żel Opóźniający Wytrysk Control The Moment Delay Gel 85 ml

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail bądź zadzwoń a my określimy optymalne warunki.

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć