Krem Opóźniający Wytrysk Big Boy Golden Delay Gel 50 ml

0 Opinia(e) 
8718546543494

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub zadzwoń a my określimy optymalne warunki.

24h
 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Opóźniający Wytrysk Big Boy Golden Delay Gel 50 ml

Przedwczesny wytrysk w terminologii medycznej określa się stosunek trwający nie dłużej niż dwie minuty, zakończony ejakulacją, mimo starań mężczyzny o jego przedłużenie. Czy to oznacza że trwająca 3 minuty penetracja to jest już ok?. W takim razie nasuwa się pytanie ile powinien trwać stosunek idealny. Wydaje się być tylko jedna odpowiedź, tyle aby satysfakcjonowało to oboje partnerów. Czyli mężczyzna na pewno nie może kończyć pierwszy. Jeżeli zbyt często zdarza Ci się być na mecie pierwszym a zależy Ci na satysfakcji swojej partnerki, oraz jak najlepszych z nią relacjach postaraj się to zmienić. Problem przedwczesnego wytrysku dotyczy wg. badań około 40% aktywnie seksualnie mężczyzn, co może oznaczać taki sam procent zawiedzionych ze swoich partnerów kobiet. Oznacza to również, że dla wielu mężczyzn, jak również dla ich partnerek olbrzymi problem stanowi zbyt wczesna ejakulacja, zjawisko wcześniejszego niż pożądane wytrysku nasienia. Stan ten sprowadza doświadczenia seksualne do krótkotrwałego przeżycia, podczas kiedy obie strony pragnęły by zaznać długotrwałej przyjemności. Big Boy Golden Delay Gel został stworzony po to, by zmniejszyć wrażliwość żołędzia poprzez jego czasowe znieczulenie. Mniejsza wrażliwość to dłuższy stosunek, w przypadku gdy przyczyną  jest zbyt czuły żołądź. Stosuj kilka minut przed stosunkiem Krem Na Opóźnienie Wytrysku Big Boy Golden Delay, i już nigdy nie zawiedziesz oczekiwań swojej partnerki. Big Boy Golden Delay jest skuteczny i bezpieczny, przedłuża znacznie czas trwania stosunku, nie powodując żadnych skutków ubocznych. Skuteczność działania jest różna, w zależności od indywidualnych cech i predyspozycji.

Pamiętać należy jedynie o paru istotnych szczegółach:

- o teście na wypadek wystąpienia reakcji alergicznej,
- nie przesadzać z ilością aplikowanego żelu,
- stosować tylko na penisa (żołądź i okolice),
- nie przenieść żelu na intymne części ciała partnerki,
- przechowywać poza zasięgiem dzieci.
- w przypadku kontaktu preparatu z śluzówką oka przemyć dużą ilością wody
- przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- chronić przed światłem słonecznym.


Dzięki stosowaniu preparatu Kremu Opóźniającego Big Boy Golden Delay zyskasz:

- dłuższy czas trwania stosunku,
- możliwość zaspokojenie partnerki
- wyższą samoocenę
- lepsze samopoczucie

Bezpieczeństwo:
Produkt został przebadany dermatologicznie, otrzymał akceptacje i jako produkt bezpieczny dla zdrowia dopuszczony o sprzedaży. Należy jednak pamiętać aby przed zastosowaniem  przeprowadzić test na wypadek wystąpienia reakcji alergicznej. W tym celu niewielką ilość preparaty aplikujemy na małą powierzchnie wewnętrznej strony przedramienia, lub dołu pachowego. W przypadku wystąpienia najmniejszej, niepokojącej reakcji, preparatu nie stosować. W przypadku wystąpienia takiej reakcji już w trakcie, również zaprzestać stosowania.

8718546543494

Opis

Wysyłka
24h

Komentarze

Napisz swoją opinię

Krem Opóźniający Wytrysk Big Boy Golden Delay Gel 50 ml

Masz swój ulubiony produkt, a my go nie posiadamy w swojej ofercie? Chętnie ją uzupełnimy z gwarancją najniżej ceny. Napisz na nasz adres e-mail lub zadzwoń a my określimy optymalne warunki.

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć